Kopíruj se zdrojem..

Duben 2010

Do třetice...

27. dubna 2010 v 20:40 | Fudja |  I, We, They
Do třetice přijata, vzali mě na všechny tři školy, tak to je mazec. Ale hlavně že mě přijali na gympl do bv. Tam se nás hlásilo pět ze třídy a všechny nás vzali, neuvěřitelné. Tak zase letím a přeju všem co se hlásí na nějakou školu, aby se dostali tam kam chtějí.

Přijímačky...

22. dubna 2010 v 18:40 | Fudja |  I, We, They
Ahoj, právě mám přímačky za sebou, mám z toho celkem dobrý pocit, takže by mě mohli vzít. Dneska sem se dozvěděla, že už mě na jeden gympl vzali. Takže v pondělí se dozvím ještě dvě školy. Všichni okolo jsou strašně vystresovaní z toho kam je vezmou a já jsem úplně v klidu, za to sem fakt ráda. A co vy jak se máte?

Na skok...

11. dubna 2010 v 21:20 | Fudja |  I, We, They
Ahoj, zdravím všechny co poslouchají Die Happy, samozřejmě i ty ostatní.
Jak vidíte jsem tu jen na skok, takže ve zkratce napíšu co se děje, dělo...Třeba Velikonoce byly strašně v pohodě, protože sem slavila zároveň něma narozky. Největší radost mám z toho, že jsem dostala takový ten malý studentský notebook, kterému říkám červená veverka, jednak proto že je červený a taky pro to, že mi všichni měsíc před narozkama říkali, že dostanu něco malého červeného a teta si dělala srandu, že je to červená veverka. Jinak jsem dostala ještě nějaké oblečení, peníze, kokina a takové ty věci potřebné pro život. Ve škole je všechno úplně vzhůru nohama. Ředitelka naší třídě zakázala všechny výlety a školní akce, dokud nezaplatíme všechno co jsme zničili (já teda nic), to znamená, že nikam už nepojedem, protože kdo by chtěl platit zničené lavice, polámané pravítka atd...Na matiku úplně kašlu, protože máme tak vymazanou učitelku, že to není možné, to radši v matice snídám a poslouchám písničky, ale i když se neučím tak budu mít asi dvojku, což někdo nemá i kdyby se učil sebevíc. Celkově tohle druhé pololetí v devítce je taková flákačka. Tak nic letím, ahoj.

Jak jde život...

2. dubna 2010 v 23:45 | Fudja |  I, We, They
Ahoj, vím že jsem se strašně dlouho neukázala, ale je toho moc. Po pololetí jsem si myslela, že budu mít času habaděj, ale vůbec to tak není. Za chvíli mě čekají přímačky, tak si dělám ty slavné scio testy, ve kterých jsou všechny odpovědi správné, ale jenom jedna nejsprávnější. A je jaro, to znamená, že začínají jarní práce, takže doma makám, zastavím se až navečer a to jsem ráda, že se nachystám do školy a pak jdu spát, takže se strašně málo dostanu na PC. Ale dost výmluv slíbila jsem, že napíšu jaký byl ples a tak. Musím říct, že byl perfektní. Zahájili jsme ho polonézou, jak už to tak chodí, kupodivu se nám povedla, potom byla taneční zábava a někteří se strašně rychle ožrali. Myslím že v deset, jsme tančili polonézu ještě jednou, pro ty co tu první třeba nestihli, taky dopadla celkem dobře na to kolik jsme toho měli už v krvi. Poté byla atmosféra s přibývajícími hodinami čím dál lepší. Zasekli jsme to tam asi tak ve dvě hodiny, což je dobré na to že kapela byla placená do půlnoci. A aby jste o něco nepřišli, tak vám sem dám společnou fotku a můžete hádat, která jsem já.
Jo ještě jsem se chtěla zmínit o tom, že zítra no vlastně za necelé půl hodiny mě bude patnáct, takže jestli držíte v ruce nějakou sklenku, tak mi můžete připít na zdraví, ale povinné to není.

Slibovaná fotka: