Kopíruj se zdrojem..

Únor 2010

Vánoce, Silvestr

5. února 2010 v 21:10 | Fudja |  I, We, They
Ahoj pokračuju v tom co bylo. Vánoce byly úplně v pohodě, ráno jsme vyhodili taťku a ségru na procházku, aby jsme nachystali s mamkou stromeček, a pak jsme pokoj už zamkli, aby ségra nezjistila, že tam stromeček už je, až se vrátí, protože ona (má 8 let) pořád věří na Ježíška, to je tak pěkné, to já jsem to prokoukla už ve školce a od té doby už z toho nemám takovou radost, ale i tak je to hezké když druhým můžeme dávat dárky a vidíme jakou z toho mají radost. Dostala jsem spíš prostě ty praktické věci, oblečení atd.
Silvestr byl celkem dobrý, byli jsme na ohňostroji ve vedlejší vesnici jako každý rok. Večer jsem se dívala na Markízu a moc se mi líbilo jak tam napodobovali Superstar. O půlnoci jsme si s rodinou přiťukli, a pak jsme se sestrou bouchali na ulici petardy, do té doby než nám došly.

Příště vám napíšu o plese, tak se mějte.

Co bylo...

3. února 2010 v 22:10 | Fudja |  I, We, They
Ahojky, tak jak už jsem slíbila, napíšu článek o tom jak bylo když jsem tu nebyla. Byla jsem na předposledním kole Superstar, teta vyhrála lístky a pozvala nás tam (ještě se ségrou). Bylo to super, akorát jsme si říkali, že jsme mohli mít nějaký plakát, aby nás zabrala kamera. A velmi jsme si přáli abychom vyhráli lístky i na další týden na velké SUPERFINÁLE. Jak už lze předpokládat vyhráli jsme je, tentokrát jsem jela s kamarádkou, udělala jsem skvělý plakát, kde bylo napsáno- Miro je superstar. Večer byl úžasný, stáli jsme kousek bokem od porotců, takže když šli do zákulisí, měli jsme je přímo na dlani. A s plakátem nás samozdřejmě zabrali. Prostě úžasné. Potom nás už čekala jenom cesta domů, už jsme byli kousek od hranic (bydlíme v druhé vesnici od hranic) v Kůtech, když jsme dostali na takové kostkové silnici smyk, ,,ťukli'' jsme do auta, které stálo u silnice. Naštěstí se nás ujali takový dva hodní manželé, pozvali nás k sobě domů. Mě naštěstí nic nebylo (nějaké modřiny), ale kamarádka a její mamka měli zlomené žebra. Potom jsme se dostali domů okolo páté hodiny. Do školy jsem ten den nešla. Ale co už je to pryč, už to nějak ani nevnímám.

V dalším (zítřejším) článku se můžete dočíst co jsem dělala o Vánocích a Silvestru. Přeju pěkný den.

COMEBACK

2. února 2010 v 19:59 | Fudja |  I, We, They
Ahoj, jsem zpátky (žiju), doufám že zase na hodně dlouhou dobu. Mám v plánu nějak předělat blog, snad to zvládnu (přece už jsem jenom vyšla ze cviku), dál chci napsat články o tom co se dělo když jsem tu nebyla (Vánoce, Silvestr...). Můžu vám napsat, že tu pauzu jsem dobře využila, hodně jsem se učila a měla jsem teď na vysvědčení samé jedničky což je naprosto úžasné, aspoň se nemusím bát, že by mě nepřijali na nějakou školu. A určitě vám musím napsat jaký byl ples, měli jsme ho minulý pátek (29.1.). Dál jsem si ještě velmi oblíbila jednu skupinu, podle které bude vypadat i design tohoto blogu. Moc se těším až se to tu zase rozjede.