Kopíruj se zdrojem..

Září 2009

Byla jsem na papežovi...

27. září 2009 v 19:29 | Fudja |  I, We, They
Ahoj dneska jsem byla v Brně na papežovi Benediktu XVI. Bylo to super, až na to, že jsem musela vstávat ve 4 ráno, ale to se dalo v klidu přežít.
Asi něco mezi sedmou a osmou už jsme byli na místě v sektoru B8 (s rodinou) a očekávali příjezd papeže, který měl sice přijet až v 9:20 , ale nevadí. Než přijel tak jsme pojedli a sehnali nějaké praporky (aby jsme mohli mávat).
Když papež přijel, tak jsem ho zblízka vůbec neviděla. Musím říct, že mše byla krásná a nejlepší bylo když papež mluvil česky, a pak zdravil ostatní cizince v jejich jazycích. Když papež odjížděl k letadlu, tak byl ode mě asi ani ne deset metrů, takže jsem ho dost dobře viděla a to jsem si přála ze všeho nejvíc, vidět ho na vlastní oči co nejblíž.
Poté co odletěl jsme už jenom čekali až budem moct odejít, ale nebylo to jenom tak, všichni chtěli jet domů, takže přecpané cesty atd... No prostě potom jsme se dostali na kyvadlovou dopravu aby jsme se dostali na vlak. A jak jsme jeli, tak jsme viděli tu zacpanou dálnici autobusema a byli jsme opravdu rádi, že jsme jeli vlakem, protože tím jsme byli za půl hodinky doma...

No tak to je asi tak ve shrnutím všechno o mém dnešním dni.
Ať žije NADĚJE, vaše Fudja.

Ale ušlo to...

18. září 2009 v 15:00 | Fudja |  I, We, They
Ahoj dnešek celkem šel. Psali jsme vztupní písemku z matiky a vypadá to tak, že to mám asi všechno dobře, pak jsme psali z něminy, ale tam to moc dobře nevypadá a ještě jsme říkali básničku v němině a z toho mám 1. A včera jsme byli na závodech v Lanžhotě a tam jsem získala 2. místo za vrh koulí. Ještě jsem tam běhala šestistovku, měla jsem to krásně rozběhlé a po kolečku a půl se mi začala motat hlava a úplně mě ztěžkly nohy jako by byly ze železa, to bylo určitě tím hnusným počasím, tak jsem byla ráda, že jsem to do cíle dobelhala.

4au mějte se..

Jupí nové eSBé

16. září 2009 v 20:29 | Fudja |  I, We, They
Ahoj mám nové eSBé jmenuje se RedGr!L a blog má na této adrese: my-life-mirror.blog.cz/ a tady má diplomek za spřátelení:


Den super, ale málo SB

11. září 2009 v 21:00 | Fudja |  I, We, They
Ahoj dneska jsem se měla super. Ve škole jsem dostala první dvě jedničky, jednu z češtiny a druhou z něminy (aspon se nemusím už bát, že moje první známka bude nějak hrozná). A když byl tělocvik, tak jsme byli hrabat piliny, protože nám tam pořezali strom a samozdřejmě to by nebyli naši kluci aby nedělali bordel, tak ty piliny začali rozhazovat a všichni jsme je měli úplně všude. Ještě když jsem se doma vyslékala tak ze mě vypadávaly. Takže to byl zhruba můj den.

A ted další zpráva: mám málo SBéček, dneska jsem měla čas a vymazala jsem všechny bývalé SBéčka co si zrušily blog a zjistila jsem, že mi těch (nejlepších na světě a nejoblíbenějších) eSBéček zbylo jenom 7. A tak bych chtěla vzkázat těm, kteří čtou tento článek a nejsou mími SBé a měli by zájem o eSBéčení se mnou tak dejte vědět.

Tak ahoj Fudja.

Diplomky za bleskovku

6. září 2009 v 17:59 | Fudja |  Ode mě pro........
Ahoj všechny zdravím, protože jsem tu dlouho nebyla. Mám pro vás diplomky za bleskovku, která byla někdy o prázdninách, a tak se zároven omlouvám za to, že mi to tak dlouho trvalo, no ono nebylo moc času. Bylo jich hodně myslím, že patnáct, tak nevím jestli se budou líbit všem, protože má fantazie postupně vyprchávala. Tak tady jsou:

víc c.č.