Kopíruj se zdrojem..

Apple iPhone

8. listopadu 2008 v 13:16 | fudja |  my oblíbené mobily

Tak tenhle mobilek bych chtěla..............

Revoluční mobilní telefon

iPhone nově definoval pojem mobilní telefon. Chcete-li telefonovat, jednoduše klepnete na telefonní číslo.

Skvělý širokoúhlý iPod

iPhone skrývá i stejně úžasný iPod. Užívejte si hudbu, video a další formáty na 3,5-palcovém širokoúhlém displeji a prohlížejte si obaly hudebních alb díky funkci Cover Flow.

Internet ve vaší kapse

iPhone používá rychlé bezdrátové připojení 3G a Wi-Fi. Užijte si ho pro přenos a zobrazení detailních HTML e-mailů, GPS map a prohlížeč Safari - nejvyspělejšího internetového prohlížeče dostupného na mobilním zařízení.

Mapy s GPS

Nadělte si, kde přesně se právě nacházíte. Vyhledejte si trasu nebo dokonce sledujte svojí polohu na ní pomocí GPS mapy! Zjistěte si, kde právě přesně jste, najděte si trasu nebo si vyhledejte blízké bary, muzea nebo firmy - to všechno jednoduše z telefonu. Mapy na telefonu iPhone 3G spojují lokalizační technologie GPS, Wi-Fi a buněk BTS pro dosažení co nejdokonalejší mapové aplikace určené pro mobily.

iPhone v podnikání

Díky podpoře protokolu Microsoft Exchange ActiveSync umožňuje iPhone funkci okamžitého doručení e-mailu, kalendáře i kontaktů. S Microsoft Exchange ActiveSync vám iPhone okamžitě doručí e-maily, změny ve vašem kalendáři i kontaktech. Umožňuje také vytváření a zapojování do sítí na profesionální úrovni díky podpoře Cisco IPSec VPN a WPA2 Enterprise. Nejpřevratnější mobilní telefon je tedy zároveň i ideálním profesionálním nástrojem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uaninka Uaninka | Web | 8. listopadu 2008 v 13:48 | Reagovat

Fudži, zkus napsat vlasní článek, to má větší kvalitu.. ale jinak v pohodě:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama